Moksleivių konkursas „Eilėmis prieš chemiją žemės ūkyje”

VšĮ „Sveiko vaiko institutas” organizuojamame moksleivių konkurse „Eilėmis prieš chemiją žemės ūkyje”. Konkurso tikslas – informuoti visuomenę apie cheminės taršos žemės ūkyje žalą, alternatyvas naudojamoms trąšoms bei pesticidams.

Cheminės trąšos ir pesticidai patenka į mūsų upes ir šulinius, o tuo pačiu – ir į mūsų maistą bei vandenį. Jei tau rūpi švaresnė gamta, domiesi ekologiniu ūkininkavimu, mokaisi 5-12 klasėje ir neieškai žodžio kišenėje – kviečiame dalyvauti moksleivių konkurse „Eilėmis prieš chemiją žemės ūkyje”.

Tau ir tavo komandai reikės sukurti keturių eilučių eilėraštį taršos žemės ūkyje, vandens užterštumo ar ekologinės žemdirbystės tema bei nufilmuoti, kaip jūs jį deklamuojate. Ekspertų komisija vertins taikliausius, nuoširdžiausius ir išradingiausius kūrėjus.

Į nugalėjusią klasę atkeliaus kokybiškas stalo futbolo stalas, o profesionalūs savanoriai iš Foosin stalo futbolo klubo supažindins su žaidimo subtilybėmis.
Daugiau informacijos rasite adresu
http://eco.sveikasvaikas.lt/moksleiviu-konkursas/ arba parašę
simona@sveikasvaikas.lt.

VšĮ „Sveiko vaiko institutas” įgyvendinamas moksleivių konkursas „Eilėmis prieš chemiją žemės ūkyje” yra projekto „Visuomenės informavimas ir švietimas apie ekologinių ūkių naudą gamtai ir žmogui”( Nr. VP3-1.4-AM-09-K-01-110) dalis.